Konečne ! Konečne sedím za svojím stolom a píšem článok . Počúvam moju obľúbenú hudbu a usmievam sa na počítač , pretože mi písanie chýbalo .

 

Dnes to bude o nakupovaní z AliExpress-u . Rozhodla som sa o tom napísať článok , pretože v poslednom čase som si obľúbila nakupovať cez túto stránku .

Mysím si , že väčšina tento internetový e-shop pozná , ale ak nie tak ho stručne popíšem .

Čínsky e-shop s naozaj peknými vecami za naozaj nízke ceny . Určite si tam niečo vyberiete – majú tam totiž veci od výmyslu sveta . Nájdete tam napr.veľmi pekné kúsky oblečenia , kozmetiky , doplnkov a dokonca , keby ste veľmi chceli predávajú tam aj vŕtačky ( minimálne nadstavce do nej určite  ) .

Určite sa vám tam podarí natrafiť aj na nejaké fake handry ( ktoré ja nepodporujem ) , ale majú tam aj kopu kúskov nie fake oblečenia 😀

Mimochodom som počula , že tam majú aj fake Calvin Klein spodné prádlo , ktoré vyzerá ako originálne ( len si na internete musíte nájsť nejaké špeciálne odkazy , ktoré potom zadáte do vyhľadávanie na Ali )

Veľkou výhodou je podľa mňa poštovné zdarma . Pri niektorých veciach je platená doprava , ale skôr sa tam nachádzajú veci s dopravou zdarma ( Free Shipping ) .

Výhodou sú tiež veľkosti , nájdete tam ako XS tak XXL . Tým , že je to čínsky e-shop tak si spokojne  objednajte o číslo viac ako nosíte u nás ( teda ak máte u nás S tak objednajte M ).

Mne sedia väčšinou obidve čísla , ale vždy je lepšie väčšie ako malé 🙂

Niekde nájdete aj rozmerové tabuľky , takže ak tam budú tak sa môžete riadiť tými rozmermi 🙂

Nevýhodou je doba čakania . Určite to nepríde do troch dní . Rátajte tak s mesiacom alebo tromi týždňami . Výnimočne sa môže  stať , že to príde skôr .

To by boli asi všetky základne informácie .

Ak by vás ešte niečo zaujímalo tak sa pýtajte v komentároch alebo napíšte na e-mail: sisandriablog@gmail.com 🙂

Prikladám ešte pár vecí , pre inšpiráciu , ktoré sa tam mne páčili :

A Forever 2017 Summer Women Dress Vestidos Hoodies Casual Gray Dresses Short Sleeve Slim Sweatshirt Dress For Women Dress 1104(China (Mainland))Simplee Unlined zipper basic jacket coat women jacket 2016 autumn winter 3d applique oversized casual outwear coats streetwear(China (Mainland))Sheer Embroidery Halter Crop Top Women Cropped Tank Blouse blusa Blouse Casual Sexy Lace Camis ropa mujer veste femme Boho Gypsy(China (Mainland))Women Autumn Lace-up Pencil Skirt 2017 Winter Fashion Cross High Waist Mini Skirt Zipper Split Bodycon Short Skirts Above Knee(China (Mainland))

A mnoho ďalšieho

Majte sa pekne

Ahojte !

 

 

 

 

 

Advertisements